uklidova-firma-praha
605 212 836

Úklid restaurace


Už to u vás je umaštěné? Máte zašlé dlaždičky? Špínu ve spárách? Mnoho restaurací opravdu hloubkový úklid nezvládá. Proč? Nemáte vhodné nástroje a vybavení. Chybí Vám parní generátor, někdy i vhodná chemie do gatro provozu a houbičkou vše nevydrbete.

Co je při důkladném úklidu děláme? Čistíme párou, projedeme podlahy strojem a věnujeme hodně času záhybům a nedostupným místům za vybavením.

Kromě zázemí restaurace můžeme vyčistit i prostory pro hosty. Projet podlahy strojem, umýt okna, vyčistit parou topení, vymést a omýt kryty světel, vyčistit parou sanitární zařízení a odstranit fleky z čalounění.

Jak na to, když nechci svoji restauraci zavírat? Pokud si skutečně nemůžete dovolit zavřít svoji restauraci na jeden den. Je možné se domluvit na noční úklid, je ale třeba počítat s 100% přirážkou.

Můžeme Vám pomoci mít v kuchyni čisto. Pro objednání generálního úklidu kuchyně volejte 605 212 836 nebo nám vyplňte formulář.

Domluvíme si s Vámi osobní schůzku a projdeme si prostory a domluvíme si rozsah práce podle toho, co přesně potřebujete. Pak už zbývá najít volný termín, který si můžete vybrat z našeho kalendáře v levé horní části.

Co Vám nabízíme:


Chci přesnou cenovou nabídku úklidu restaurace

Pokud Vám nefunguje pop up, klikněte zde.


Umíme vám poskytnout všechny tyto služby. Kombinace je na vás. Je důležité, aby jste byli spokojení.

Úklid provádí pouze školení zaměstnanci a jsou vedeni provozním pracovníkem, který odpovídá a kontroluje prováděnou práci.

Posíláme k vám pouze vyškolené zaměstnance. Všechny pracovníky osobně známe.

Dodržujeme vysoké hygienické standarty. Naši zaměstnanci používají barevnou metodu. Jsou poučeni o údržbě běžných materiálů.

Domácnosti uklízíme profesionální chemii. Uklízíme i EKO, NANO a BIO-prostředky. 

Úklid provádíme vlastním vybavením. 

Pokud máte otázky, nejste jistí ve výběru, kontaktujte nás. Probereme s Vámi možnosti úklidu.


Chci přesnou cenovou nabídku úklidu restaurace

Pokud Vám nefunguje pop up, klikněte zde.