uklidova-firma-praha
605 212 836

Úklid apartmánů


Rozhodli jste se pronajímat? Ale není čas na úklid a ty paní, co jste si domluvil nejsou příliš spolehlivé? Pojďte to zkusit s námi. Uklízíme několik apartmánů a jejich hodnocení čistoty je na Airbnb 5 hvězd.

Víme, na co se zaměřit při úklidu apartmánů. Můžeme používat i Vaše vybavení, ale obvykle narážíme na poddimenzované výbavu pro uklízečku.

Vysavač – funkční vysavač s dostatečným tahem je nezbytnou pro dobrý úklid.

Stejně tak je potřeba zapomenout na třásničkové mopy. V reklamě sice vypadají skvěle v reklamě, ale nejsou vhodné nikam. Jez roznáší špínu a jsou inkubátorem pro bakterie.

Můžeme Vám pomoci mít v apartmánu čisto a bez starostí. Pro přesnou cenovou nabídku nám volejte 605 212 836 nebo vyplňte formulář.

Domluvíme si s Vámi osobní schůzku a projdeme si prostory a domluvíme si rozsah práce podle toho, co přesně potřebujete. Pak už zbývá setkat se s paní uklízečkou/uklízečem a domluvit si termín nástupu.

 

Obvyklé práce při pravidelném úklidu:

vysávání

vytírání

stírání prachu

Úklid a čištění koupelny a záchodů.

čištění koupelny

leštění zrcadel a skel

mytí nádobí, plnění myčky

praní a výměna povlečení

dodávání hygienického materiálu


Chci přesnou nabídku na pravidelný úklid apartmánu

Před zahájením pravidelného úklidu vždy zákazníkům nabízíme vstupní úklid za zvýhodněnou cenu. Odstraníme zašlé fleky, obnovíme barevnost koberců, zrenovujeme obklady a dlažbu, vyčistíme spáry v koupelně, kuchyňskou linku atd. Chceme vám nabídnout úklid na vysoké úrovni od první návštěvy. Paní uklízečka poté udržuje nastavenou kvalitu.

Zaměstnáváme pouze proškolené zaměstnance. Všechny pracovníky osobně známe. Nevyužíváme agenturní zaměstnance a většina našich zaměstnanců jsou Češi.

Dodržujeme vysoké hygienické standardy. Naši zaměstnanci pracují na základě provedeného barevného kódování objektu barevnou metodou. Jsou poučeni o údržbě běžných materiálů. Pokud se setkají u zákazníka se speciální povrchy, konzultujeme jejich ošetření s výrobcem, prodejcem nebo dodavatelem a našeho zaměstnance následně proškolíme. 

Uklízíme profesionální chemii. Uklízíme i EKO, NANO a BIO-prostředky. 

Úklid provádíme vlastním vybavením. Pokud má zákazník vlastní vybavení, rádi se s ním domluvíme, pokud je to možné.

Pokud máte otázky, nejste jistí plochou nebo četností, kontaktujte nás. Zaměříme prostory a probereme s vámi možnosti úklidu.


Chci přesnou nabídku na pravidelný úklid apartmánu